ویدیوها و صوت‌های حرفه‌ای بسازید و در سایت و اینستاگرام منتشر کنید تا فروشتان بیشتر شود!

 یک بار برای همیشه با اصول ساخت ویدیو‌های باکیفیت و حرفه‌ای آشنا شوید!

 از دیگران نپرسید چه تجهیزاتی برای تولید محتوا بخرید، چون خودتان اطلاعات کافی برای انتخاب تجهیزات مناسب دارید!

در یک ساعت، فرمول مدیرسبز برای انتخاب موضوع محتواها را یاد بگیرید و در کارتان استفاده کنید!

 در این دوره کاربردی تمام نکات فنی برای ساخت ویدیوها و صوت‌های حرفه‌ای توضیح داده می‌شود!


کافی نیست محتوای ویدیوها و صوت‌های شما عالی باشد!

دیگر دوران محتوای خوب تمام شده است! اگر ویدیو رکورد می‌کنید کافی نیست در آن مطالب خوبی گفته شده باشد. ویدیوی شما باید از نظر فنی باکیفیت باشد؛ همچنین تمام نکات تصویربرداری حرفه‌ای مثل اندازه نما، نورپردازی، جایگیری سوژه و… در آن لحاظ شده باشد.

برای این کار لازم است با اصطلاحات و موارد فنی ویدیو کاملا آشنا شوید و با درک عمیقی که کسب می‌کنید، دیگر با دوربین خود در حالت اتوماتیک ویدیو نخواهید گرفت!


خیلی‌ها در خرید تجهیزات اشتباه می‌کنند، چون…

خرید تجهیزات تولید محتوا نیاز به دانش کافی دارد. کافی نیست کسی به شما توصیه کند کدام دوربین یا کدام میکروفن را بخرید. باید خودتان دانش کافی داشته باشید تا با هر بودجه‌ای، بهترین گزینه‌ها را انتخاب کنید.

اگر می‌خواهید یک میکروفن خوب بخرید، باید بدانید میکروفن کاندنسر با میکروفن داینامیک چه تفاوتی دارد و کدام برای کار شما مناسب‌تر است. همچنین اگر با الگوی قطبی میکروفن‌ها آشنا نباشید به راحتی در خریدتان اشتباه خواهید کرد. پس روش درست آن است که با پارامترهای ضروری برای خرید دوربین، میکروفن و… آشنا شویم تا خریدهای بهتری انجام بدهیم.

تجهیزات تولید محتوا

شما باید بتوانید با هر بودجه‌ای که درنظر گرفته‌اید، مناسب‌ترین تجهیزات را تهیه کنید تا ویدیوها و صوت‌های شما کیفیت مناسبی داشته باشد.

ما در دوره مسترکلاس تولید محتوا، تمام اطلاعات لازم را در اختیارتان می‌گذاریم تا با دید درست و دانش کافی

تجهیزات موردنیاز را انتخاب کنید.

البته خودمان هم پیشنهاداتی برای خرید ارائه می‌کنیم.کار با دوربین‌های حرفه‌ای را بیاموزید!

افراد مبتدی اگر بهترین دوربین یا موبایل را داشته باشند، آن را در حالت اتوماتیک قرار می‌دهند و ویدیوهایی معمولی رکورد می‌کنند.

افراد حرفه‌ای قبل از زدن دکمه رکورد دوربین یا موبایل حداقل 7 مورد را چک می‌کنند و بعد شروع به رکورد فیلم می‌کنند. اگر درک کافی از تنظیمات دوربین نداشته باشیم، نمی‌توانیم ویدیوهای حرفه‌ای تولید کنیم.

تنظیمات دوربین برای فیلمبرداری

توضیحاتی که درباره تنظیمات دوربین می‌دهیم برای همه دوربین‌ها کاربرد دارد. البته در مثالی که استفاده می‌کنیم از دوربین Canon 5D mark iv استفاده می‌کنیم؛ ولی با یادگیری مطالب گفته شده می‌توانید از هر دوربینی استفاده کنید و تنظیماتی مثل وایت بالانس، ایزو، سرعت شاتر و اندازه دیافراگم را به درستی انجام دهید.

برای تولید محتوا دوربین بهتر است یا موبایل؟

آموزش تولید محتوا برای افزایش فروش

دوربین ,حرفه‌ای ,تولید ,میکروفن ,تجهیزات ,آشنا ,و صوت‌های ,دانش کافی ,دوربین یا ,تولید محتوا ,کافی نیست

مشخصات

آخرین ارسال ها

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

کمند باد pnjareh2jedareh umconjomus Blair's life sargarmi99 Jimmy's page rajdburcontvod زیست پلاس - مرجع جامع کنکوریها smoothinunag